Kniha návštěv

Kniha návštěv

oprava

Datum: 02.01.2019 | Vložil: Eliška A. Kubičková

Zdravím, chci požádat o opravu jména v tabulkách ČR 100 km ženy a 24h ženy - jmenuji se Kubičková. Jinak parádní práce se statistikou a skvělé výkony!
Děkuji

Re: oprava

Datum: 08.01.2019 | Vložil: ultravlasta

Omlouvám se za chybky, už jsem je opravil.

:-)

Datum: 17.08.2017 | Vložil: Helena Korábová (Strnadová)

Ahoj Vlastíku, náhodně jsem objevila tvé stránky.......Jsi úžasný a moc ráda jsem vše o tobě a tvém koníčku přelouskala. Nadále budu sledovat.
Nevím, jestli víš, kdo ti píše.....

Re: :-)

Datum: 28.08.2017 | Vložil: ultravlasta

Ahoj Helčo. Díky moc! Asi tuším... Byl bych moc rád, kdyby jsi mi napsala více, nejlépe na můj mail.

Re: Re: :-)

Datum: 29.08.2017 | Vložil: Hela K.

Moc ráda. Rozjedu ve "své" škole školní rok a ozvu se:-).

děkuji za super stránky a pěkné počtení

Datum: 13.01.2016 | Vložil: Jaroslav Urban

Dobrý den, Vaše stránky jsou užasné a myslím že pro spousty běžců kteří koketují s ultra velice inspiratitivní. Já začal ve 30, teď to bude rok. Běh mě pohltil a své běhání vidím též na delších tratích. V prvním roce jsem zkusil první maraton kousek nad 3hodiny, myslím že jsme ho běželi společně ve Stromovce. Tenhle rok bych ho rád díky systematickýmu tréninku stlačil pod ty 3hodinky a v roce 2017 se vydal a začal trénovat na 100 s cílem k 9hodinám. Každá rada Vás borců s velikými zkušenostmi je k nezaplacení. děkuji za Vše stránky a držím palce v dalším veleúspěšném běhání

Re: děkuji za super stránky a pěkné počtení

Datum: 13.01.2016 | Vložil: ultra.vlasta

Jsem rád, že se Ti moje stránky líbí a přeji Ti splnění Tvých běžeckých plánů. Koukám, že k běhání přistupuješ rozumě a stavíš se před sebe postupné cíle. Tak třeba někdy na viděnou při maratonu či ultra.

Váš Web

Datum: 01.01.2016 | Vložil: Vlasta Rulcová,Liberec

Přečetla jsem všechny články, shlédla fotografie a hlavně obdivuji neskutečné Vaše výkony. Přeji Vám mnoho zdraví a ještě více pohodových kilometrů do dalších závodů i cestovatelských zážitků. P.S. Jestli se uvidíte s Tomášem Ruskem, tak ho prosím ode mne pozdravujte a bude-li mít čas a chuť, ať se ozve.Ráda bych se s ním zase při nějaké cykloturistické cestě po Moravě setkala. Adresu email mám stále stejnou.

Re: Váš Web

Datum: 04.01.2016 | Vložil: ultra.vlasta

Díky za pochvalná slova. Však jsme se v devadesátých letech párkrát potkali při maratónu, vzpomínám třeba na zájezd na maraton do Brém v roce 1991. Tomáši Ruskovi vzkaz vyřídím.

Přidat nový příspěvek