13.12.2020 Aktualizoval jsem svoje a české ultra tabulky za loňský rok a taktéž jsem zaktualizoval dlouhodobé české nejlepší výkony.

25.1.2020 Na úvod maratonské sezóny zpestření v podobě halového maratonu v Českých Budějovicích. Běhá se zde na 400 metrů dlouhé dráze v pavilonu T1 místního výstaviště za příjemné teploty kolem 17 stupňů. Takže dlouhé kalhoty a bundu, která mě provází po celou zimu můžu odložit a na krátký čas vyrazit jen v kraťasech a tričku. Kapacita závodu 110 běžců byla naplněna. Potkávám se tu s mnohými známými, kteří též vyrazili za nevšedním maratonským zážitkem. Na start jsem nastupoval s přáním dostat se s časem pokud možno co nejvíc minut pod čtyři hodiny. S časem 3:47:38 jsem tedy nadmíru spokojen. Jako bonus navíc druhé místo v kategorii nad 60 let.

2.2.2020 V neděli jsem si zajel do Prahy, přesněji do Krčské lesa zaběhnout Únorový Krčský kolečkový maratoneček. Jedná se o malý maraton co se týče účasti, většina běžců se navzájem zná . Tentokrát se nás na startu sešlo 17 maratonců. Běhá se zde v místním lese na okruhu přes tři kilometry dlouhém. Ke splnění maratonské trati jsme jich museli nakroužit 13 + jeden okruh kratší. Teplota na začátek února pro běhání nadmíru uspokojivá, kolem deseti stupňů. Nic nebránilo pěknému proběhnutí. Výsledný čas se sice nepodařilo stlačit pod čtyři hodiny, ale i tak spokojenost. Mezi účastníky jsem obsadil druhé místo. 

10.2. Od čtvrtka 6.2. do středy 12.2. se v Praze konal seriál sedmi maratonů v sedmi dnech po názvem Pražská maratonská čelendž. Bohužel jsem se mohl urvat jen na jediný maraton, a to v pondělí. V ten den se konal maraton v Praze Stodůlkách a běhalo se zde kolem Nepomuckého rybníka na okruhu dlouhém 710 metrů, tedy 59 a půl kolečka. Start v 17 hod jsem jen fousově stihnul. Na cestě vlakem do Prahy jsme uvízli někde u Velkého Oseka tak na hoďku a půl. Orkán Sabine, který se v tyto dny proháněl přes Česko dal o sobě znát. Však i při vlastním maratonu pěkně foukalo. Tentokrát to nebylo pod čtyři hodiny, ale i tak pěkné proběhnutí pro mě v neznámém prostředí.

15.2.20120 Po pěti dnech jsem se opět postavil na start maratonu, tentokrát v Ostravě - Porubě. Pořádá se zde jako Memoriál Františka Ohery. Běhá se zde na obrátkové trati dlouhé 2 637 metrů. Jednoduchými počty dojdeme k tomu, že trať musíme absolvovat 8x. Počasí na prostředek února příjemné, kolem deseti stupňů, občas vykouklo i sluníčko. Na start jsem se postavil s přáním vejít se s časem pod čtyři hodiny. To se mi s rezervou osmi minut podařilo, takže spokojenost.