|
Maratony k 1.1.2024 |
||||
Poř. | Rok | Datum | Místo | Umístění | Čas |
1. | 1989 | 15.4. | Maraton Lamač | 10. | 3:05:07 |
2. | 3.6. | Havlovice | kat.A 17. | 2:53:07 | |
3. | 8.7. | Zlič /v rámci triatlonu/ | 28. | 4:38:15 | |
4. | 2.9. | Brno-Masarykův okruh | kat.A 6. | 3:13:19 | |
5. | 1990 | 12.5. | Havlovice | kat.A 10. | 2:58:28 |
6. | 30.6. | Náchod | 7. | 3:01:10 | |
7. | 8.7. | Praha | 185. | 3:22:19 | |
8. | 16.9. | Regensburg /SRN/ | kat.30-34 36. | 2:55:40 | |
9. | 30.9. | Košice | 150. | 2:57:38 | |
10. | 1991 | 28.4. | Brémy /SRN/ | 148. | 2:53:22 |
11. | 1.6. | Havlovice | kat.A 11. | 3:06:18 | |
12. | 8.9. | Šumperk | kat.A 18. | 3:13:18 | |
13. | 15.9. | Regensburg /SRN/ | kat.30-34 125. | 3:49:05 | |
14. | 6.10. | Košice | 182. | 3:12:57 | |
15. | 20.10. | Frankfurt nad Mohanem /SRN/ | 2315. | 3:22:29 | |
16. | 1992 | 20.9. | Regensburg /SRN/ | kat.30-34 24. | 3:06:58 |
17. | 1993 | 24.4. | Domažlice | kat.A 8. | 2:56:21 |
18. | 16.5. | Pardubice | kat.A 40. | 2:45:59 | |
19. | 26.6. | Praha | kat.A 82. | 3:04:24 | |
20. | 27.6. | Brno | kat.A 19. | 3:09:27 | |
21. | 28.6. | 3. etapa MUM | 13. | 3:10:12 | |
22. | 29.6. | 4. etapa MUM | 9. | 3:05:50 | |
23. | 30.6. | 5. etapa MUM | 7. | 3:29:27 | |
24. | 1.7. | 6. etapa MUM | 5. | 2:51:49 | |
25. | 2.7. | 7. etapa MUM | 5. | 3:03:40 | |
26. | 4.7. | 9. etapa MUM | 1. | 3:04:05 | |
27. | 5.7. | 10. etapa MUM | 2. | 2:54:02 | |
28. | 1994 | 14.8. | 1. etapa MUM | 2. | 3:24:02 |
29. | 15.8. | 2. etapa MUM | 1. | 2:54:23 | |
30. | 16.8. | 3. etapa MUM | 2. | 3:27:04 | |
31. | 17.8. | 4. etapa MUM | 3. | 2:49:56 | |
32. | 18.8. | 5. etapa MUM | 4. | 3:02:04 | |
33. | 1996 | 11.5. | Bratislava /SVK/ | kat.A 48. | 3:24:24 |
34. | 19.5. | PIM - Pražský maraton | 185. | 3:07:43 | |
35. | 17.8. | Otrokovice | kat.A 9. | 3:10:36 | |
36. | 14.9. | Ostrava | kat.A 13. | 2:57:51 | |
37. | 1997 | 27.4. | Wroclav /PLR/ | 212. | 3:21:30 |
38. | 4.10. | Mělník | kat.A 10. | 2:57:39 | |
39. | 11.10. | Benešov u Semil | kat.A 4. | 2:52:37 | |
40. | 18.10. | Praha - Stromovka | kat.A 12. | 2:57:08 | |
41. | 1998 | 25.4. | Mělník | kat.A 5. | 2:57:31 |
42. | 24.5. | PIM - Pražský maraton | 147. | 2:56:08 | |
43. | 10.10. | Benešov u Semil | 5. Kat.A 3. | 2:50:31 | |
44. | 17.10. | Praha - Stromovka | Kat. A 9. | 2:54:55 | |
45. | 7.11. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | kat. A 6. | 3:00:45 | |
46. | 1999 | 24.4. | Mělník | kat.B 7. | 2:58:13 |
47. | 2000 | 8.4. | Sosnová u České Lípy | 7. Kat.B 3. | 2:50:58 |
48. | 21.5. | PIM - Pražský maraton | 501. | 3:20:02 | |
49. | 27.8. | Rychnov nad Kněžnou | 3. | 3:00:20 | |
50. | 2001 | 8.4. | Sosnová u České Lípy | kat.B 10. | 3:07:13 |
51. | 21.4. | Mělník | kat.B 10. | 3:10:07 | |
52. | 1.7. | 1. etapa MUM | 3. | 3:12:18 | |
53. | 2.7. | 2. etapa MUM | 3. | 3:30:31 | |
54. | 3.7. | 3. etapa MUM | 4. | 3:26:20 | |
55. | 4.7. | 4. etapa MUM | 4. | 3:33:34 | |
56. | 5.7. | 5. etapa MUM | 7. | 4:09:50 | |
57. | 6.7. | 6. etapa MUM | 5. | 4:07:00 | |
58. | 7.7. | 7. etapa MUM | 3. | 3:42:04 | |
59. | 26.8. | Rychnov nad Kněžnou | 6. Kat.B 2. | 3:03:09 | |
60. | 2002 | 25.8. | Rychnov nad Kněžnou | 13. Kat.B 4. | 3:27:10 |
61. | 12.10. | Benešov u Semil | 13. Kat.B 6. | 2:57:54 | |
62. | 2003 | 5.1. | Unhošť | Kat. B 8 | 3:28:19 |
63. | 31.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. B 4 | 3:02:36 | |
64. | 2004 | 3.1. | Unhošť | Kat.B 5. | 3:12:22 |
65. | 29.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. B 3. | 3:24:25 | |
66. | 3.10. | Kladno | Kat. B 6. | 3:09:40 | |
67. | 9.10. | Benešov u Semil | Kat. C 8. | 3:06:07 | |
68. | 2005 | 1.1. | Unhošť | Kat. B 3. | 3:23:03 |
69. | 28.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. C 4. | 3:11:56 | |
70. | 2006 | 27.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. C 4. | 3:19:23 |
71. | 7.10 | Benešov u Semil | Kat. C 8. | 3:10:29 | |
72. | 21.10. | Praha - Stromovka | Kat. B 8. | 3:11:29 | |
73 | 4.11. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat. B 3. | 3:17:30 | |
74. | 2007 | 7.4. | Sosnová u České Lípy | Kat. B 2. | 3:08:38 |
75. | 26.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. C 2. | 3:45:59 | |
76. | 22.9. | Slatiňany - Monacký maraton | Kat. C 3. | 3:30:04 | |
77. | 6.10. | Benešov u Semil | Kat. C 6. | 3:10:46 | |
78. | 20.10. | Praha - Stromovka | Kat. B 13. | 3:18:43 | |
79. | 27.10. | Kladno - chodbový m. | 2. celk. | 4:21:25 | |
80. | 4.11. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat. B 6. | 3:23:55 | |
81. | 24.11. | Ostrava - Poruba, dvojmaraton | Kat. B 5. | 3:20:17 | |
82. | 25.11. | Ostrava - Poruba,dvojmaraton | Kat. B 4. | 3:39:31 | |
83. | 2008 | 26.4. | Mělník | Kat. B 2. | 3:22:23 |
84. | 31.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. C 1. | 3:00:47 | |
85. | 11.10. | Benešov u Semil | Kat. C 2. | 2:56:01 | |
86. | 29.11. | Ostrava - Poruba, dvojmaraton | Kat. B 2. | 3:08:49 | |
87. | 30.11. | Ostrava - Poruba, dvojmaraton | Kat. B 3. | 3:22:25 | |
88. | 2009 | 3.1. | Unhošť | Kat. C 1. | 3:09:34 |
89. | 30.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. D 4. | 3:10:51 | |
90. | 19.9. | Slatiňany - Monacký maraton | Kat. C 1. | 3:29:38 | |
91. | 10.10. | Benešov u Semil | Kat. C 5. | 3:09:45 | |
92. | 1.11. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat. C 4. | 3:35:37 | |
93. | 28.11. | Srch | Kat. C 2. | 3:15:05 | |
94. | 2010 | 2.1. | Unhošť | Kat. C 5. | 3:27:24 |
95. | 16.1. | Ostrava - Třebovice | Kat. C 4. | 3:26:43 | |
96. | 24.4. | Mělník | Kat. C 4. | 3:55:21 | |
97. | 29.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. M50 4. | 3:13:53 | |
98. | 18.9. | Kladno | Kat. C 5. | 3:20:50 | |
99. | 9.10. | Benešov u Semil | Kat. C 3. | 3:16:09 | |
100. | 23.10. | Praha - Stromovka | Kat. C 7. | 3:28:22 | |
101. | 27.11. | Srch | Kat. B 11. | 3:30:27 | |
102. | 2011 | 28.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. M50 2. | 3:13:09 |
103. | 8.10.. | Benešov u Semil | Kat. C 7. | 3:18:52 | |
104. | 15.10. | Kroměříž - Chřibský maraton | Kat. C 6. | 3:27:19 | |
105. | 22.10. | Praha - Stromovka | Kat. C 13. | 3:24:51 | |
106. | 5.11. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat. C 7. | 3:34:36 | |
107. | 26.11. | Srch | Kat. B 6. | 3:14:36 | |
108. | 2012 | 25.2. | Moravské Budějovice | Kat. C 2. | 3:28:16 |
109. | 17.3. | Plzeň - Maraton okolo Boleváku | Kat. C 2. | 3:50:55 | |
110. | 7.4. | Jarní unhošťský maraton | Kat. C 5. | 3:37:30 | |
111. | 21.4. | Mělník | Kat. C 5. | 3:27:55 | |
112. | 13.5. | PIM - Pražský maraton | Kat.M50 58. | 3:23:54 | |
113. | 9.6. | Kysucký maraton - Čadca | Kat. C 18. | 3:46:46 | |
114. | 28.7. | Zlatý maraton E.Z. - Stromovka | Kat. M50 3. | 3:54:23 | |
115. | 26.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. M50 1. | 3:29:06 | |
116. | 15.9. | Slatiňany - Monacký maraton | Kat. C 2. | 3:32:35 | |
117. | 22.9. | Ostravský maraton | Kat. M50 4. | 3:15:25 | |
118. | 13.10. | Benešov u Semil | Kat. C 2. | 3:10:25 | |
119. | 20.10. | Praha - Stromovka | Kat. M50 5. | 3:15:45 | |
120. | 10.11. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat. C 4. | 3:27:04 | |
121. | 2013 | 12.5. | PIM - Pražský maraton | Kat M50 164. | 3:54:37 |
122. | 25.5. | Loštice - Maraton Borák | Kat. C 2. | 3:51:57 | |
123. | 7.7. | Beroun - Třístudánkový maraton | Kat. B 2. | 3:49:10 | |
124. | 17.8. | Dolní Lomná - Slezský maraton | Kat. B 6. | 4:45:58 | |
125. | 25.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. M50 1. | 3:31:19 | |
126. | 7.9. | Kazbegi maraton /Gruzie/ | 2. | 4:03:29 | |
127. | 14.9. | Slatiňany - Monacký maraton | Kat. C 2. | 4:05:31 | |
128. | 5.10. | Plzeň - Štruncovy sady | Kat. C 2. | 3:32:45 | |
129. | 12.10. | Benešov u Semil | Kat. C 5. | 3:28:26 | |
130. | 19.10. | Praha - Stromovka /náhradní/ | 6. | 3:34:35 | |
131. | 2.11. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat.C 6. | 3:52:05 | |
132. | 23.11. | Srch - Sršský maraton | Kat.C 7. | 3:32:10 | |
133. | 2014 | 2.1. | Ostravský novoroční maraton | 5. | 3:43:34 |
134. | 1.2. | Třebovický maraton | kat. B 5. | 3:44:46 | |
135. | 22.2. | Moravské Budějovice - Maraton Jana Buly | Kat.C 6. | 3:35:14 | |
136 | 29.3. | Unhošť - Jarní maratón | Kat.C 7. | 3:41:28 | |
137. | 12.4. | Mělník | Kat. C 5. | 3:34:59 | |
138. | 8.5. | Třebovický m. - 100.m M.Celucha | 10. | 3:36:59 | |
139. | 24.5. | Žilinský Hamburg č.196 | 2. | 3:49:34 | |
140. | 7.6. | Žilinský Hamburg č.198 | 1. | 3:37:25 | |
141. | 6.7. | Beroun - Třístudánkový maraton | Kat. B 3. | 3:58:27 | |
142. | 7.7. | Žilinský Hamburg č.200 | 5. | 4:12:04 | |
143. | 10.8. | Maraton Českým rájem | Kat. B 2. | 3:56:06 | |
144. | 31.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. M55 1. | 3:20:13 | |
145. | 13.9. | Kladenský maraton | Kat. C 2. | 3:19:10 | |
146. | 27.9. | Ostravský maraton | Kat. M55 1. | 3:21:30 | |
147. | 11.10. | Benešov u Semil | Kat. D 2. | 3:16:31 | |
148. | 1.11. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat. C 5. | 3:40:40 | |
149. | 15.11. | Vyking trail marathon - Svratka | Kat. B 5. | 5:18:35 | |
150. | 22.11. | Srch - Sršský maraton | Kat.C 6. | 3:28:17 | |
151. | 30.11. | Ústecký maraton | Kat. B 15 | 3:37:44 | |
152. | 20.11. | Vánoční maraton kolem Boleváku | Kat. C 4. | 3:47:52 | |
153. | 2015 | 2.1. | Ostravský novoroční maraton | 4. | 3:46:43 |
154. | 10.1. | Třebovický maraton | Kat. C 3. | 3:49:45 | |
155. | 17.1. | Lednový maraton okolo Boleváku | Kat. C 1. | 3:35:20 | |
156 | 24.1. | Budějovický Merkury maraton | Kat. C 4. | 3:26:50 | |
157. | 21.2. | Moravské Budějovice - Maraton Jana Buly | Kat.C 10. | 3:45:58 | |
158. | 7.3. | Bratislavský Hamburg č.8 | 5. | 3:46:49 | |
159. | 15.3. | Březnový maraton okolo Boleváku | Kat. C 2. | 3:47:35 | |
160. | 4.4. | Unhošť - Jarní maratón | Kat. C 5. | 3:26:43 | |
161. | 23.5. | Loštice - Maraton Borák | Kat. B. 2. | 3:43:32 | |
162. | 20.6. | Červnový maraton okolo Boleváku | Kat. C 2. | 3:25:56 | |
163. | 28.6. | MUM - 1. etapa/Lomnická/ | 21. | 4:02:32 | |
164. | 27.7. | Zlatý maraton E.Z. - Stromovka | Kat. M55 7. | 4:14:16 | |
165. | 30.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. M55 1. | 3:45:11 | |
166. | 6.9. | Ostravský maraton | Kat. C 9. | 3:38:02 | |
167. | 19.9. | Slatiňany - Monacký maraton | 5. | 3:47:57 | |
168. | 10.10. | Benešov u Semil - veteránské MR | Kat. M55 3. | 3:25:30 | |
169. | 17.10. | Praha - Stromovka | Kat. C 15. | 3:32:59 | |
170. | 24.10. | Plzeň - Štruncovy sady | Kat. C 2. | 3:38:36 | |
171. | 31.10. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat. C 2. | 3:49:02 | |
172. | 21.10. | Srch - Sršský maraton | Kat.C 6. | 3:47:29 | |
173. | 20.12. | Vánoční maraton kolem Boleváku | Kat. C 1. | 3:41:47 | |
174. | 28.12. | Žilinský Hamburg č.244 | 3. | 3:43:40 | |
175. | 2016 | 2.1. | Ostravský novoroční maraton | 2. | 3:36:36 |
176. | 6.2. | Třebovický maraton - Memoriál Fr. Ohery | Kat.C 5. | 3:37:48 | |
177. | 8.3. | Žilinský Hamburg č.252 | 1. | 3:43:22 | |
178. | 26.3. | Plzeň - Štruncovy sady | Kat. C 2. | 3:28:19 | |
179. | 2.4. | Zkus maraton Kuks | Kat. C 6. | 4:02:54 | |
180. | 9.4. | Mělník | Kat. C 3. | 3:28:34 | |
181. | 14.5. | Loštice - Maraton Borák | Kat. B 2. | 3:34:49 | |
182. | 21.5. | Jistebník - VH maraton | Kat. B 4. | 3:46:34 | |
183. | 28.5. | Maraton v rámci 12 hod ve Stromovce | 13. | 3:56:00 | |
184. | 4.6. | Silva Nortica Run - Craft Marathon | Kat. C 3. | 4:19:28 | |
185. | 5.7. | MUM - 3. etapa /Blanenská/ | 20. | 4:06:29 | |
186. | 6.7. | MUM - 4. etapa /Tišnovská/ | 45. | 4:19:41 | |
187. | 7.7. | MUM - 5. etapa /Olešnická/ | 21. | 4:08:46 | |
188. | 14.8. | Maraton Českým rájem | Kat. B 3. | 3:58:44 | |
189. | 20.8. | Jesenický maraton | Kat. C 7. | 4:47:10 | |
190. | 28.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. M55 1. | 3:47:00 | |
191. | 10.9. | Kladenský maraton | Kat. C 7. | 3:51:19 | |
192. | 17.9. | Slatiňany - Monacký maraton | 6. | 3:51:13 | |
193. | 25.9. | Ostravský maraton | Kat. C 10. | 3:43:47 | |
194. | 8.10. | Benešov u Semil | Kat. D 2. | 3:40:47 | |
195. | 9.10. | Maraton Hradec Králové | Kat. D 15. | 3:43:04 | |
196. | 15.10. | Praha - Stromovka | Kat. C 9. | 3:46:17 | |
197. | 29.12. | Žilinský Hamburg č.268 | 1. | 3:54:09 | |
198. | 2017 | 14.1. | Třebovický maraton - Memoriál Jar. Dubničky | Kat. C 10. | 4:28:53 |
199. | 4.3. | Plzeň - Březnový maraton kolem Boleváku | Kat. C 3. | 4:04:41 | |
200. | 4.3. | 1. Ostravský noční maratón | 16. | 5:16:52 | |
201. | 18.3. | Unhošť - Jarní maratón | Kat. C 6. | 3:50:54 | |
202. | 22.4. | Zkus maraton Kuks | Kat. C 4. | 4:18:43 | |
203. | 30.4. | Plzeň - Dubnový maraton kolem Boleváku | Kat. C 2. | 3:50:45 | |
204. | 7.5. | PIM - Pražský maraton | 2066. | 3:57:08 | |
205. | 13.5. | Loštice - Maraton Borák | Kat. B 3. | 3:47:29 | |
206. | 27.5. | Maraton v rámci 12 hod ve Stromovce | 30. | 4:10:37 | |
207. | 24.6. | Kysucký maraton - Čadca | Kat. C 9. | 4:06:04 | |
208. | 2.7. | MUM - 1. etapa /Lomnická/ | 60. | 4:39:22 | |
209. | 3.7. | MUM - 2. etapa /Boskovická/ | 32. | 4:52:26 | |
210. | 8.7. | MUM - 7. etapa /Cimrmanova/ | 57. | 4:30:55 | |
211. | 27.7. | Zlatý maraton E.Z. - Stromovka | Kat. M55 5. | 4:08:27 | |
212. | 19.8. | Jesenický maraton | Kat. C 11. | 5:15:29 | |
213. | 27.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. M55 4. | 4:36:27 | |
214. | 8.10. | Maraton Hradec Králové | Kat. M50 18. | 4:21:39 | |
215. | 14.10. | Praha - Stromovka | Kat. C 15. | 4:06:27 | |
216. | 21.10. | Kroměříž - Chřibský maraton | Kat. C 6. | 4:11:53 | |
217. | 28.10. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat. C 6. | 4:23:54 | |
218. | 17.12. | Vánoční maraton kolem Boleváku | Kat. C 3. | 3:59:01 | |
219. | 2018 | 10.2. | Třebovický maraton - Memoriál Fr. Ohery | Kat. C 7. | 3:59:27 |
220. | 17.2. | Moravské Budějovice - Maraton Jana Buly | Kat. C 8. | 3:53:34 | |
221. | 8.4. | Bratislavský maraton | Kat. M50 70. | 4:05:59 | |
222. | 14.7. | Zkus maraton Kuks | Kat. C 5. | 4:28:12 | |
223. | 6.5. | PIM - Pražský maraton | Kat. M55 84. | 3:55:02 | |
224. | 9.5. | Olomouc- Memoriál Jiřího Hronka | 6. | 4:15:40 | |
225. | 26.5. | Maraton v rámci 12 hod ve Stromovce | 29. | 4:18:20 | |
226. | 3.6. | Görlitz - Europamarathon | Kat. D 6. | 4:00:43 | |
227. | 3.7. | MUM - 3. etapa /Blanenská/ | 32. | 4:36:40 | |
228. | 4.7. | MUM - 4. etapa /Tišnovská/ | 69. | 5:28:39 | |
229. | 5.7. | MUM - 5. etapa /Olešnická/ | 45. | 4:57:11 | |
230. | 20.7. | Maraton v rámci 48 hod Kladno | 51. | 4:46:20 | |
231. | 27.7. | Zlatý maraton E.Z. - Stromovka | Kat. M55 3. | 4:23:18 | |
232. | 12.8. | Maraton Českým rájem | Kat. A 34. | 4:48:25 | |
233. | 18.8. | Slatina n.Z. - Maraton přes Vlčí jámu | 6. | 4:39:47 | |
234. | 26.8. | Rychnov nad Kněžnou | Kat. M55 3. | 4:29:14 | |
235. | 8.9. | Slatiňany - Monacký maraton | 6. | 3:56:53 | |
236. | 15.9. | Kladenský maraton | Kat. M55 4. | 3:32:22 | |
237. | 23.9. | Ostravský maraton | Kat. M50 18. | 3:50:08 | |
238. | 7.10. | Maraton Hradec Králové | Kat. M50 3. | 3:35:25 | |
239. | 13.10. | Praha - Stromovka | Kat. M50 16. | 3:43:00 | |
240. | 21.10. | Milovice - Běh pro hospic maraton | 1. | 4:14:27 | |
241. | 27.10. | Velké Bílovice - Vinařský maraton | Kat. M50 9. | 3:54:18 | |
242. | 3.11. | Sosnová u České Lípy - Krosmaraton | Kat. M50 2. | 3:52:20 | |
243. | 10.11. | Srch - Sršský maraton | Kat. M50 3. | 3:50:48 | |
244. | 17.11. | 100. maraton M. Jandáska - Veverské Knínice | 5. | 3:56:30 | |
245. | 21.12. | Vestec - Meziplanetární maraton slunovratu | 1. | 4:23:59 | |
246. | 23.12. | Vánoční maraton kolem Boleváku | Kat. M50 3. | 3:56:10 | |
247. | 2019 | 12.1. | Třebovický maraton - Memoriál Jar. Dubničky | Kat. C 3. | 3:55:47 |
248. | 19.1. | Českobudějovický T1 maraton | Kat. M.60 2. | 3:42:47 | |
249. | 23.2. | Moravské Budějovice - Maraton Jana Buly | Kat. M.60 2. | 3:44:31 | |
250. | 23.3. | Narozeninový maraton "VD" 60 | Kat. M.60 2. | 3:43:31 | |
251. | 30.3. | Unhošť - Jarní maratón | Kat. M.60 2. | 3:49:14 | |
252. | 5.5. | PIM - Pražský maraton | Kat. M.60 28. | 3:38:07 | |
253. | 25.5. | Maraton v rámci 12 hod ve Stromovce | Kat. M.60 1. | 4:15:53 | |
254. | 21.6. | Vestec - Meziplanetární maraton slunovratu | 1. | 4:39:15 | |
255. | 22.6. | Unhošť - Benův letní maraton | 16. | 5:15:45 | |
256. | 30.6. | MUM - 1. etapa /Lomnická/ | 51. | 5:04:45 | |
257. | 2.7. | MUM - 2. etapa /Boskovická/ | 31. | 4:59:28 | |
258. | 6.7. | MUM - 7. etapa /Cimrmanova/ | 38. | 4:21:38 | |
259. | 10.8. | Rajecký maraton /SVK/ | Kat. M.60 2. | 4:04:21 | |
260. | 17.8. | Jesenický maraton | Kat. M 50 13. | 5:17:47 | |
261. | 7.9. | Baroko maraton Plasy | Kat. M.60 3. | 4:32:57 | |
262. | 8.9. | MH maraton Beroun | 5. | 4:13:14 | |
263. | 14.9. | Kladenský maraton | Kat. M.60 6. | 3:50:55 | |
264. | 6.10. | Maraton Hradec Králové | Kat. M.60 4. | 3:42:43 | |
265. | 12.10. | Praha - Stromovka | Kat. M.60 6. | 4:12:57 | |
266. | 19.10. | Kroměříž - Chřibský maraton | Kat. M.60 3. | 4:16:52 | |
267. | 20.10. | Maraton Praha - Dobříš | Kat. M.60 4. | 4:57:07 | |
268. | 16.11. | Srch - Sršský maraton | Kat. M.60 3. | 3:56:27 | |
269. | 15.12. | Prosincový Krčský kolečkový maratoneček | 1. | 4:09:04 | |
270. | 21.12. | Vestec - Meziplanetární maraton slunovratu | 1. | 4:15:41 | |
271. | 22.12. | Vánoční maraton kolem Boleváku | Kat. M 60 2. | 4:09:20 | |
272. | 2020 | 25.1. | Českobudějovický T1 maraton | Kat. M 60 2. | 3:47:38 |
273. | 2.2. | Únorový Krčský kolečkový maratoneček | 2. | 4:03:20 | |
274. | 10.2. | Pražská maratonská čelendž - Stodůlky | 1. | 4:11:40 | |
275. | 15.2. | Třebovický maraton - Memoriál Fr. Ohery | Kat. M 55 7. | 3:52:25 | |
276. | 11.4. | Dubnový Krčský kolečkový maratoneček | 2. | 4:22:59 | |
277. | 22.4. | MH koronavirus maraton #5 Beroun | 3. | 4:10:49 | |
278. | 28.4. | MH koronavirus maraton #7 Beroun | 3. | 4:03:50 | |
279. | 6.5. | MH koronavirus maraton #10 Beroun | 1. | 3:56:24 | |
280. | 8.5. | Koronavirus Maraton Zátopkovy běžecké stezky | 2. | 4:22:21 | |
281. | 16.5. | První pražský maraton v Brně | 3. | 3:56:51 | |
282. | 27.5. | MH koronavirus maraton #14 Beroun | 2. | 3:57:13 | |
283. | 13.6. | Kolín - MarathOn Labe | Kat. M 60 2. | 4:20:12 | |
284. | 16.6. | MH koronavirus maraton #18 Beroun | 1. | 4:15:28 | |
285. | 24.6. | MH koronavirus maraton #20 Beroun | 1. | 4:08:57 | |
286. | 5.7. | MUM - 1. etapa /Lomnická/ | 95. | 5:18:19 | |
287. | 6.7. | MUM - 2. etapa /Boskovická/ | 89. | 5:34:47 | |
288. | 7.7. | MUM - 3. etapa /Blanenská/ | 83. | 5:32:21 | |
289. | 8.7. | MUM - 4. etapa /Tišnovská/ | 91. | 5:35:32 | |
290. | 9.7. | MUM - 5. etapa /Olešnická/ | 76. | 5:13:06 | |
291. | 10.7. | MUM - 6. etapa /Bystřická/ | 57. | 5:16:13 | |
292. | 11.7. | MUM - 7. etapa /Cimrmanova/ | 107. | 5:34:35 | |
293. | 25.7. | Maraton v rámci 24 hod Kladno | 29. | 4:23:15 | |
294. | 9.8. | Maraton Českým rájem | Kat. M 60 2. | 5:01:15 | |
295. | 5.9. | Zkus maraton Kuks | Kat. M 60 3. | 5:21:00 | |
296. | 6.9. | MH maraton Beroun | 8. | 4:44:24 | |
297. | 12.9. | Loštice - Maraton Borák | Kat. M.60 1. | 4:29:43 | |
298. | 20.9. | Ostravský maraton | Kat. M 60 5. | 3:55:59 | |
299. | 4.10. | Maraton Hradec Králové | Kat. M 60 9. | 5:08:10 | |
300. | 10.10. | MH koronavirus maraton #22 Beroun | 6. | 4:18:45 | |
301. | 31.10. | Krčský kolečkový maratoneček 12/5 | 1. | 4:38:08 | |
302. | 8.11. | Listopadový Maraton Zátopkovy běžecké stezky | 1. | 4:37:01 | |
303. | 14.11. | Krčský kolečkový maratoneček 15/8 | 2. | 4:31:15 | |
304. | 21.11. | Krčský kolečkový maratoneček 17/10 | 2. | 4:28:27 | |
305. | 2.12. | MH koronavirus maraton #24 Beroun | 1. | 4:05:55 | |
306. | 9.12. | MH koronavirus maraton #27 Beroun | 1. | 4:23:38 | |
307 | 18.12. | MH koronavirus maraton #29 Beroun | 4. | 4:08:52 | |
308 | 21.12. | Vestec - Meziplanetární maraton slunovratu | 2. | 4:18:42 | |
309 | 23.12. | Krčský kolečkový maratoneček 24/17 | 1. | 4:25:52 | |
310 | 30.12. | Krčský kolečkový maratoneček 26/19 | 3. | 4:23:43 | |
311 | 2021 | 3.1. | Maraton Zátopkovy běžecké stezky | 2. | 4:24:17 |
312 | 9.1. | Krčský kolečkový maratoneček 27/01 | 1. | 4:41:45 | |
313 | 16.1. | Krčský kolečkový maratoneček 28/02 | 1. | 4:51:10 | |
314 | 30.1. | Krčský kolečkový maratoneček 30/04 | 2. | 4:24:27 | |
315 | 3.2. | Krčský kolečkový maratoneček 31/05 | 1. | 4:31:54 | |
316 | 7.2. | Krčský kolečkový maratoneček 32/06 | 5. | 4:26:11 | |
317 | 17.2. | Krčský kolečkový maratoneček 34/08 | 1. | 4:58:42 | |
318 | 28.2. | Krčský kolečkový maratoneček 37/11 | 2. | 4:26:05 | |
319 | 3.3. | Krčský kolečkový maratoneček 38/12 | 2. | 4:29:13 | |
320 | 6.3. | Krčský kolečkový maratoneček 39/13 | 2. | 4:23:07 | |
321. | 13.3. | Krčský kolečkový maratoneček 41/15 | 2. | 4:34:48 | |
322. | 24.3. | Krčský kolečkový maratoneček 44/18 | 2. | 4:24:19 | |
323. | 27.3. | Krčský kolečkový maratoneček 45/19 | 2. | 4:29:03 | |
324. | 31.3. | Krčský kolečkový maratoneček 46/20 | 2. | 4:25:51 | |
325. | 7.4. | Krčský kolečkový maratoneček 47/21 | 2. | 4:27:01 | |
326. | 15.4. | MH koronavirus maraton #30 Beroun | 5. | 4:04:23 | |
327. | 25.4. | Krčský kolečkový maratoneček 50/24 | 2. | 4:19:53 | |
328. | 28.4. | Krčský kolečkový maratoneček 51/25 | 3. | 4:25:15 | |
329. | 2.5. | Maraton Stodůky | 3. | 4:29:54 | |
330. | 8.5. | Loštice - Maraton Borák | Kat. M 60 2. | 4:19:03 | |
331. | 19.5. | Krčský kolečkový maratoneček 53/27 | 1. | 4:23:28 | |
332. | 26.5. | MH koronavirus maraton #36 Beroun | 3. | 4:08:19 | |
333. | 6.6. | Krčský kolečkový maratoneček 54/28 | 2. | 4:15:46 | |
334. | 12.6. | Kolín - MarathOn Labe | Kat. M 60 5. | 4:28:58 | |
335. | 20.6. | Sunrise marathon Brno | Kat. M 45 17. | 4:12:44 | |
336. | 4.7. | MUM - 1. etapa /Lomnická/ | 61. | 4:48:31 | |
337. | 5.7. | MUM - 2. etapa /Boskovická/ | 67. | 5:27:18 | |
338. | 6.7. | MUM - 3. etapa /Blanenská/ | 100. | 6:14:12 | |
339. | 7.7. | MUM - 4. etapa /Tišnovská/ | 80. | 5:47:53 | |
340. | 8.7. | MUM - 5. etapa /Olešnická/ | 68. | 5:24:23 | |
341. | 9.7. | MUM - 6. etapa /Bystřická/ | 70. | 5:20:27 | |
342. | 10.7. | MUM - 7. etapa /Cimrmanova/ | 101. | 5:08:34 | |
343. | 24.7. | Maraton v rámci 24 hod Kladno | 37. | 4:31:22 | |
344. | 7.8. | 6H Run Free - maraton | 15. | 4:26:23 | |
345. | 14.8. | Rajecký maraton /SVK/ | Kat. M 60 7. | 4:18:03 | |
346. | 21.8. | Jesenický maraton | Kat. M 50 15. | 5:19:18 | |
347 | 5.9. | MH maraton Beroun | 3. | 3:52:05 | |
348. | 11.9. | Kladenský maraton | Kat. M 60 7. | 4:11:27 | |
349. | 3.10. | Maraton Hradec Králové | Kat. M 60 5. | 4:38:59 | |
350. | 9.10. | Benešov u Semil | Kat. M 55 5. | 4:34:57 | |
351. | 13.10. | Krčský kolečkový maratoneček 57/31 | 3. | 4:53:46 | |
352. | 16.10. | Kroměříž - Chřibský maraton | Kat. M 60 2. | 4:52:26 | |
353. | 2022 | 15.10. | Třeboňský maraton | Kat. M 60 26. | 5:36:19 |
354. | 17.11. | MH koronavirus maraton #42 Beroun | 9. | 5:06:03 | |
355. | 20.11. | Plzeň - Maraton na atletické dráze | Kat. M 60 6. | 4:57:48 | |
356. | 3.12. | Marathon Lanzarote /Španělsko/ | Kat. M 60 27. | 5:16:40 | |
357. | 17.12. | 4. Lounský čárkařský maratónek | 4. | 4:53:13 | |
358. | 21.12. | Vestec - Meziplanetární maraton slunovratu | 4. | 5:54:16 | |
359. | 2023 | 14.1. | Třebovický maraton - Memoriál Jar. Dubničky | Kat. M 55 6. | 5:56:06 |
360. | 21.1. | 5. Lounský čárkařský maratónek | 9. | 5:56:08 | |
361. | 5.2. | La Valette marathon /Malta/ | Kat. 60 8. | 5:44:18 | |
362. | 7.5. | PIM - Pražský maraton | Kat. 60 136. | 5:39:53 |